laky


Capadur Impregnal Lasur

Difúzne otvorená tenkovrstvová lazúra so špeciálnym fungicídnym obsahom na ochranu dreva pre vonkajšie prostredie. Vhodná špeciálne na povrchy objemovo nestálych drevených dielcov budov, ako napr. žalúzií, plotov, šindľov, pergol, balkónov. Vhodná tiež ako základný náter objemovo stálych drevených dielcov, ako napr. vonkajších povrchov okien a dverí.

Capadur LasurGel

Tixotropná, neodkvapkávajúca lazúra, difúzne otvorená, tenkovrstvová, s fungicídnymi prípravkami, pre vonkajšie použitie s osvedčením RAL. Pre farebné riešenie a ochranu nemasívnych drevených konštrukcií, ako drevené obloženie, ploty, šindle, balkónové zábradlia, pergoly apod. Ako základný náter a medzivrstva pre obmedzene masívne konštrukcie, ako palubkové obloženie, okenice, dvere, nosné konštrukcie apod. nie je určené pre použitie v interiéri a pre drevené diely v kontakte so zemou a staticky namáhané. Okná a dvere do exteriéru je možné natierať obojstranne. Chráni drevo pred hnilobou a zamodraním.

Capadur F7 ProtectLasur

Lazúra obsahujúca malé množstvo rozpúšťadiel, stredná hrúbka vrstvy, trvalá ochrana proti UV-žiareniu, pre vonkajšie i vnútorné povrchy. Ideálna na všetky objemovo stále a obmedzene i pro nestále drevené dielce. Vďaka dostatočne dlhej dobe zasychania je možné spracovávať veľké plochy, bez toho, že by na mieste styku došlo k farebnému prekrytiu. Vďaka neodkvapkávajúcej konzistencii sa výborne aplikuje pri natieraní drevených stropov a drevených obkladov.

Capadur DekorLasur

Ekologická, vodou riediteľná lazúra pre vnútorné i vonkajšie použitie, tvorí strednú silu vrstvy. Pre farebné ochranné nátery dreva a drevených stavebných dielov, ako okná a dvere, drevené obloženia, brány, ploty, balkónové zábradlia, pergoly apod. pre vonkajšie i vnútorné prostredia.

Capadur Parkettlack

Vodou riediteľný jednozložkový transparentný náter na drevené a laminátové podlahy pre vnútorné použitie. Pre transparentné nátery normálne až silno zaťažovaných drevených podláh v bytoch a obchodoch. Vhodné i na korok a k dodatočným náterom hotových parkiet a laminátových podláh.

 

Prezrite si aj ďaľšie naše referencie v galérii

Vančo Peter – PROFI
Kubranská 1661/265A
Trenčín

Prevádzka:

Hanzlíkovská 75
Trenčín

mobil0905 621 756
mobil0905 261 169
telephone032 7444261

e-mail profisystem@profisystem.sk