laky


Capalac Profi Grund

Dobre kryjúca a výborne sa zlievajúca základná farba na alkydovej báze pre vonkajšie a vnútorné nátery. K medzináterom dreva a základným náterom opatreného kovu pred ďalšími nátermi lakmi Capalac.

Capalac Profi Allgrund

Univerzálna základná farba na alkydovej báze pre vonkajšie a vnútorné nátery. Rychloschnúca špeciálna základná farba na alkydovej báze s vysokou priľnavosťou a ochranou proti korózii na oceľ, železo, zinok a pozinkované železo, hliník, meď, tvrdé PVC a drevené diely.

Capalac Grund

Základná farba na alkydovej báze pre vonkajšie a vnútorné nátery. K medzináterom dreva a základným náterom opatreného kovu pred ďalšími nátermi lakmi Capalac. Pre vonkajšie a vnútorné použitie.

Capalac Korrogrund

Protikorózna základná farba na oceľ a železo na alkydovej báze pre vonkajšie i vnútorné nátery. Rychloschnúci základný náter na oceľ a železo s aktívnou protikoróznou ochranou. Neobsahuje olovo a chróm. Ako základný náter pred ďalším ošetrením lakmi Capalac pre vonkajšie i vnútorné prostredie.

Capalac Profi HG

Vysoko lesklý žiarivo biely alkydový lak pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre náročné krycie nátery so zvlášť vysokým stupňom belosti s najlepšou titanovou belobou na drevo, kov a tvrdé PVC pre vnútorné i vonkajšie použitie.

Capalac Profi SM

Hodvábne matný žiarivo biely alkydový lak na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre náročné krycie nátery so zvlášť vysokým stupňom belosti s najlepšou titanovou belobou na drevo, kov a tvrdé PVC na vnútorné i vonkajšie použitie.

Capalac CE Profi HG

Vysoko lesklý farebný alkydový lak najvyššej kvality na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre brilantné, dobre kryjúce nátery na drevo, kov a tvrdé PVC na vnútorné i vonkajšie použitie. Vhodný i na nátery teplovodných vykurovacích telies.

Capalac CE Profi SM

Hodvábne matný farebný alkydový lak najvyššej kvality pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre brilantné, dobre kryjúce nátery na drevo, kov a tvrdé PVC pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vhodný i na nátery teplovodných vykurovacích telies.

Capalac Classic HG

Dobre kryjúci alkydový lak na lesklé biele nátery pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre krycie nátery so zvlášť vysokým stupňom belosti s vysokým obsahom titanovej beloby na drevo, kov i tvrdé PVC vo vnútornom i vonkajšom prostredí.

Capalac Classic SM

Dobre kryjúci alkydový lak na hodvábne matné biele nátery pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre krycie nátery so zvlášť vysokým stupňom belosti s vysokým obsahom titanovej beloby na drevo, kov i tvrdé PVC vo vnútornom i vonkajšom prostredí.

Capalac CE Classic HG

Dobre kryjúci alkydový lak na lesklé farebné nátery pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre krycie farebné nátery s vysokou kryvosťou na drevo, kov i tvrdé PVC vo vnútornom i vonkajšom prostredí.

Capalac CE Classic SM

Dobre kryjúci alkydový lak na hodvávne matné farebné nátery pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre krycie farebné nátery s vysokou kryvosťou na drevo, kov i tvrdé PVC vo vnútornom i vonkajšom prostredí.

Capalac CE Profi Compact

Rozpúšťadlový náterový systém „z jednej nádoby" ako základný i vrchný náter s pojivom na základe špeciálnej kombinácie pojív s estermi epoxidových živíc. Hodvábne matné a matné nátery ocele, ľahkých kovov, špeciálne pozinkovaných plôch a mnohých ďalších podkladov s vynikajúcou priľnavosťou a ochranou proti korózii vo vnútornom i vonkajšom prostredí. Predovšetkým použiteľný pre oceľové konštrukcie , fasádne obklady, pozinkované stavebné diely a mnohé ďalšie kovové podklady v 2 - 3 vrstvovom náterovom systéme.

Capalac CE Profi Venti

Hodvábne matný alkydový lak pre nátery okien, reguluje vlhkosť, pre vonkajšie i vnútorné použitie. Náterový systém na okná regulujúci vlhkosť pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vhodný pre drevené obklady, ploty, pergoly, brány, dvere ako základný náter, medzináter i krycí náter.

Capalac Kristall HG

Vysoko lesklý transparentný alkydový lak. Pre transparentné nátery ošetreného i neošetreného dreva vo vnútornom i vonkajšom prostredí (vo vonkajšom prostredí iba pre plochy nevystavené priamym poveternostným vplyvom, najmä UV žiareniu). Pre nátery kovov vo vnútornom prostredí.

Capalac Kristall SM

Hodvábne matný transparentný alkydový lak. Pre transparentné nátery ošetreného i neošetreného dreva vo vnútornom i vonkajšom prostredí (vo vonkajšom prostredí iba pre plochy nevystavené priamym poveternostným vplyvom, najmä UV žiareniu). Pre nátery kovov vo vnútornom prostredí.

 

Prezrite si aj ďaľšie naše referencie v galérii

Vančo Peter – PROFI
Kubranská 1661/265A
Trenčín

Prevádzka:

Hanzlíkovská 75
Trenčín

mobil0905 621 756
mobil0905 261 169
telephone032 7444261

e-mail profisystem@profisystem.sk