laky

Apacryl základný náter

Špeciálna akrylová základná farba na náter kritických plôch v interiéri i exteriéri. Základná farba s vynikajúcou priľnavosťou, zlepšuje priľnavosť vrchných náterov, na staré farby a laky, na drevo a zinkový plech, na tvrdé PVC, ďalej na iné kritické podklady pred nanesením náterov prostriedkami Capalac, Capacryl a Capadur Color.

Capacryl PU Vorlack

Vodorozpustný polyuretan - akrylový lak na drevo a na podklady opatrené základným náterom - do vonkajších i vnútorných priestorov. Na pomocné nátery s dostatočnou plniacou a rozlievacou schopnosťou na rozmerovo stále drevené konštrukčné súčasti, na kovové súčasti natreté základným náterom, na zatmelené a obrúsené plochy i na pevne držiace staré nátery a laky pred následným náterom lakmi Capacryl PU - Gloss/Satin.

Capacryl PU Gloss

Kvalitné polyuretánové akrylové lesklé laky, odolné proti poškriabaniu a úderom, do vonkajších i vnútorných priestorov. Na kvalitné pomocné a finálne lesklé nátery na rozmerovo stále drevené konštrukčné súčasti opatrené základným náterom, i na súčasti z kovov a tvrdeného PVC, opatrené základným náterom.

Capacryl PU Satin

Kvalitné polyuretánové akrylové hodvábne matné laky, odolné proti poškriabaniu a úderom, do vonkajších i vnútorných priestorov. Na kvalitné pomocné a finálne hodvábne matné nátery na rozmerovo stále drevené konštrukčné súčasti opatrené základným náterom, i na súčasti z kovov a tvrdeného PVC, opatrené základným náterom.

 

Prezrite si aj ďaľšie naše referencie v galérii

Vančo Peter – PROFI
Kubranská 1661/265A
Trenčín

Prevádzka:

Hanzlíkovská 75
Trenčín

mobil0905 621 756
mobil0905 261 169
telephone032 7444261

e-mail profisystem@profisystem.sk